Nowoczesne i naturalne filmy ślubne

Chcielibyśmy przygotować dla Was takie pamiątki z tego wyjątkowego dnia, do których będziecie wracać z uśmiechem przez długie lata. Zachować w pięknej i ponadczasowej formie wszystkie emocje, wydarzenia i miejsca, które będą otaczać Was w dniu Waszego ślubu.

IMG_0423.jpg

Doświadczony zespół

Przy każdej produkcji pracuje dwóch wykwalifikowanych operatorów, w tym licencjonowany pilot drona. Dzięki latom wspólnej pracy i dziesiątkom uwiecznionych ślubów w Polsce i za granicą, działamy jako zgrany zespół – nie ma obaw, czy coś nie zostanie przypadkiem pominięte.

IMG_9347.jpg

Nowoczesna technika

Używamy najlepszych dostępnych technologii – kinowe kamery 4K, drony, profesjonalne mikrofony i najwyższej jakości, jasne obiektywy. Materiały poddajemy starannemu montażowi i obróbce kolorystycznej, które sprawiają, że Wasz film będzie wyglądał jak produkcja z ekranów kin.

IMG_0514.jpg

Przyjazna atmosfera

Tworzymy filmy naturalne – wolimy łapać chwile, zamiast je reżyserować. Towarzyszyliśmy w podobnych chwilach wielu parom i służymy pomocą lub radą, jednak pozostajemy przy tym możliwie dyskretni i niewidoczni.

“WOW! To najlepsze określenie efektów pracy chłopaków. Nasz film weselny, teledysk, zdjęcia i sesja ślubna są rewelacyjne. Z całego serducha polecam!”
— jedna z opinii par młodych na naszym fanpage'u