Filmowanie ślubów z pasją

Ludzie, emocje, ruch, śmiech, wzruszenia, muzyka, radość. Staramy się, żeby nasze filmy ślubne oddawały całą atmosferę i energię Waszego dnia. Nie wprowadzamy napiętej atmosfery - nie usłyszycie od nas prośby, aby machać do kamery w drodze do ołtarza.

Jednocześnie przykładamy ogromną uwagę do technicznej jakości filmów. Korzystamy z najnowocześniejszych dostępnych technologii i lat doświadczenia - staramy się, aby efekty końcowe wyglądały jak filmy z ekranów kin.

Zawsze proponujemy pewną formę montażu, jednak jeżeli macie własną wizję, chętnie jej wysłuchamy i pomożemy ją zrealizować.

Zapraszamy do obejrzenia naszych przykładowych teledysków:

DJI_0180.jpg

Jak wyglądają nasze filmy ślubne?

Nasze zadanie to przygotować dla Was film, który będzie jednocześnie na tyle efektowny, żeby oglądać każdą minutę z zapartym tchem i na tyle kompletny, żeby za 30 lat móc przypomnieć sobie każdy moment tego cudownego dnia.

Aby to osiągnąć, tworzymy z wydarzenia pełny film o wspólnie ustalonym czasie trwania oraz krótszy, podsumowujący teledysk. Oba będą się cechować kinową jakością obrazu, pięknymi kolorami, czystym dźwiękiem, odpowiednim doborem muzyki estetycznym kadrowaniem i dynamicznym montażem.

“Szczerze - najlepsi kamerzyści, z jakimi mieliśmy do czynienia! Pozytywni i bardzo pracowici. Zmontowany film na najwyższym poziomie. Polecamy serdecznie!”
— jedna z opinii par młodych na naszym fanpage'u