Filmowanie ślubów z pasją

Ludzie, emocje, klimat, śmiech, wzruszenia, muzyka, radość. Staramy się, żeby nasze filmy ślubne oddawały całą atmosferę i energię Waszego dnia. Nie wprowadzamy napiętej atmosfery - nie prosimy, aby machać do kamery w drodze do ołtarza, staramy się łapać naturalne momenty i przeżycia.

Jednocześnie przykładamy olbrzymią uwagę do technicznej jakości filmów. Korzystamy z najnowocześniejszych dostępnych technologii i lat doświadczenia na profesjonalnych planach filmowych - staramy się, aby efekty końcowe wyglądały i brzmiały jak produkcje z ekranów kin.

Zawsze proponujemy formę montażu, jednak jeżeli macie własną wizję, chętnie jej wysłuchamy i pomożemy ją wspólnie zrealizować.

Zapraszamy do obejrzenia wybranych historii naszych par:

DJI_0180.jpg

Jak wyglądają nasze filmy ślubne?

Nasz cel to przygotować dla Was film, który będzie jednocześnie na tyle efektowny, żeby oglądać każdą minutę z zapartym tchem i na tyle kompletny, żeby za 30 lat móc przypomnieć sobie wszystkie aspekty tego cudownego dnia.

Aby to osiągnąć, tworzymy z wydarzenia pełny film o wspólnie ustalonym czasie trwania oraz krótszy, podsumowujący teledysk. Oba będą się cechować kinową jakością obrazu, pięknymi kolorami, czystym dźwiękiem, odpowiednim doborem muzyki i dynamicznym montażem.

“Szczerze - najlepsi kamerzyści, z jakimi mieliśmy do czynienia! Pozytywni i bardzo pracowici. Zmontowany film na najwyższym poziomie. Polecamy serdecznie!”
— jedna z opinii par młodych na naszym fanpage'u