O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą przyjaźniących się od lat fanów lub, jak twierdzą niektórzy, fanatyków filmu i fotografii. W czasie wolnym od pracy lubimy podróżować wszędzie gdzie się da, żeby kręcić więcej filmów i robić kolejne zdjęcia. Napędzamy się nawzajem każdym kolejnym kadrem i staramy dzielić się tą radością pracy z klientem. Lubimy myśleć, że atmosfera, w jakiej powstaje projekt, jest wyraźnie widoczna w efektach końcowych.

Jak osiągamy efekty?

Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem video – specjalistycznymi kamerami i dronem nagrywającym w rozdzielczości 4K, kilkunastoma obiektywami oraz pełnym zestawem peryferiów – do udźwiękowienia, stabilizacji obrazu i oświetlenia. Dzięki pomyślnie zakończonym wielu realizacjom, możemy dokładnie ocenić, jaki sprzęt będzie potrzebny do każdego zlecenia.

Stały kontakt

Zależy nam na otwartej i przyjemnej relacji z klientem, dbamy nie tylko o końcowy efekt, lecz także atmosferę, w jakiej powstanie. Przy każdym zleceniu dokładnie sprawdzamy, czego oczekuje klient i w razie potrzeby służymy fachowym doradztwem.
Gwarantujemy konkurencyjne ceny, sprawdź sam – zapoznaj się z naszą ofertą lub napisz do nas używając formularza kontaktowego na stronie:

Formularz kontaktowy