Profesjonalna produkcja filmowa


Dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz niezliczona ilość różnego rodzaju projektów filmowych, za jakie odpowiadaliśmy, pozwalają nam przygotowywać produkcje, które w stu procentach spełniają wymagania naszych klientów.

Spot reklamowy, klip promocyjny firmy, prezentacja obiektu, organizacji czy produktu – dzięki doświadczeniu i wielu pomysłom dla każdego Klienta przygotujemy zapadający w pamięć film o poziomie technicznym charakterystycznym dla produkcji znanych z ekranów kin i wysokobudżetowych reklam.

Kompleksowe realizacje

Zajmujemy się wszystkimi aspektami produkcji filmowej. Zaproponujemy w razie potrzeby odpowiedni scenariusz i zajmiemy się realizacją projektu od podstaw, dbając o każdy detal filmu – od planu, przez realizację zdjęć, aż po licencję muzyki i dystrybucję.

Zaplecze technologiczne

W zależności od rodzaju i budżetu projektu, dobierzemy najlepszy możliwy sprzęt do realizacji filmu – kamery, światła, udźwiękowienie. Oprócz ujęć filmowych zajmujemy się również profesjonalną postprodukcją, ujęciami lotniczymi oraz sesjami fotograficznymi.

Zadowoleni klienci

Realizowaliśmy różnego rodzaju projekty filmowe dla firm z wielu branż – między innymi dla Credit Suisse, eSmoking World, Survival Race czy Grupy Atos. Dzięki temu możemy dokładnie dostosować produkcję pod oczekiwania naszych klientów.