Nowoczesne filmowanie ślubów


Chcemy przygotować dla Was taką relację z tego wyjątkowego dnia, do której będziecie wracać z uśmiechem przez długie lata. Zachować w pięknej i ponadczasowej formie wszystkie emocje, twarze i detale, które będą otaczać Was w dniu ślubu.

Tworzymy filmy naturalne – służymy pomocą i dyskretnie łapiemy w obiektywach chwile, ale nie reżyserujemy.

Nasze zadanie to przygotować dla Was film, który będzie jednocześnie na tyle dynamiczny i efektowny, żeby oglądać każdą minutę z zapartym tchem i na tyle kompletny, żeby za 30 lat móc przypomnieć sobie każdy bardziej i mniej ważny moment tego cudownego dnia.

Żeby to osiągnąć, tworzymy z całego wydarzenia pełny film o wspólnie ustalonym czasie trwania, oraz osobno krótki, podsumowujący teledysk.

Zapraszamy do obejrzenia naszych przykładowych teledysków:

Doświadczony zespół

Przy każdej produkcji pracuje dwóch wykwalifikowanych operatorów, w tym licencjonowany pilot drona. Dzięki latom wspólnej pracy, rozumiemy się bez słów i radzimy sobie w każdej sytuacji – nie musicie obawiać się, czy coś nie zostanie przypadkiem pominięte.

Nowoczesna technika

Używamy najnowszych dostępnych technologii – stabilizowane bezlusterkowce 4K, drony, profesjonalne mikrofony i szeroki zakres obiektywów. Materiały poddajemy starannemu montażowi i obróbce kolorystycznej – chcemy, żeby Wasz film był dynamiczny i wyglądał jak produkcja z ekranów kin.

Pasja do pracy

Kochamy to, co robimy. Niepowtarzalne emocje, atmosfera wokół Was, reakcje ludzi na efekty naszej pracy – to wszystko sprawia, że nie możemy się doczekać kolejnych realizacji i bez przerwy staramy się wymyślać nowe sposoby, na uczynienie Waszych pamiątek najpiękniejszymi.

Fotografia ślubna


Zupełnie inną od filmu formą pamiątki, będącą zarazem jego doskonałym uzupełnieniem, są fotografie.

Doświadczony w reportażach oraz sesjach studyjnych fotograf będzie w dyskretny i przemyślany sposób towarzyszył Wam od początków przygotowań aż do późnej nocy.

Przykładamy dużą wagę nie tylko do technicznej perfekcji zdjęć, osiąganej dzięki latom praktyki oraz najwyższej jakości sprzętowi, lecz również do ich różnorodności. Tradycyjne portrety, dyskretne detale, zdjęcia grupowe czy dynamiczne fotografie z zabawy – każdy kadr opowie inną historię.