Filmowanie i fotografia ślubna

Najważniejszy dzień

Chcemy przygotować dla Was taką relację z tego wyjątkowego dnia, do której będziecie wracać z uśmiechem przez długie lata. Zawsze przed rozpoczęciem prac prosimy o rozmowę, w czasie której poznamy lub pomożemy wykreować Waszą wizję reportażu.

Możliwość towarzyszenia Parom Młodym w tym wydarzeniu i pokazania go naszymi obiektywami to dla nas jednocześnie przyjemność i dużą odpowiedzialność.
To i wieloletnie doświadczeniem sprawia, że przez cały dzień możecie liczyć na nasze wsparcie, oraz przede wszystkim na to, że dyskretnie i pięknie uwiecznimy każdą ulotną chwilę.

Jak filmujemy?

Nasze zadanie to przygotować dla Was film, który będzie jednocześnie na tyle dynamiczny i efektowny, żeby oglądać każdą minutę z zapartym tchem i na tyle kompletny, żeby za 30 lat móc przypomnieć sobie każdy bardziej i mniej ważny moment tego cudownego dnia.

Żeby to osiągnąć, tworzymy z całego wydarzenia pełny film o wspólnie ustalonym czasie trwania, oraz osobno krótki, podsumowujący teledysk.

Nasze filmy montujemy w dynamiczny i nowoczesny sposób – „modowe” przygotowania, nastrojowa msza, podniebne ujęcia prezentujące okolicę, pełne uśmiechu życzenia, spokojne pierwsze tańce miarowo przechodzące w niemalże klubowe teledyski.

Przy każdej produkcji pracuje dwóch wykwalifikowanych operatorów, w tym licencjonowany pilot drona. Nagrywamy najnowszymi bezlusterkowcami o rozdzielczości 4K z zestawem światłoczułych obiektywów i specjalistycznych stabilizatorów.

W dobrych rękach zapewnia to obraz znany z ekranów kinowych, jednak o tym zachęcamy, żeby przekonać się już samemu:

 

Fotografia


Zupełnie inną od filmu formą pamiątki, będącą zarazem jego doskonałym uzupełnieniem, są fotografie.

Doświadczony w reportażach oraz sesjach studyjnych fotograf będzie w dyskretny i przemyślany sposób towarzyszył Państwu od przygotowań aż po zakończenie oczepin.

Przykładamy dużą wagę nie tylko do technicznej perfekcji zdjęć, osiąganej dzięki latom praktyki oraz najwyższej jakości sprzętowi, lecz również do ich różnorodności. Tradycyjne portrety, dyskretne detale, zdjęcia grupowe czy dynamiczne fotografie z zabawy – każdy kadr opowie inną historię.

Dzięki wyżej wymienionym czynnikom oraz ogromnemu zaangażowaniu, z jakim podchodzimy do każdej relacji, otrzymają Państwo zdjęcia, które przez lata będą przywracać jedyne dla tego dnia emocje.

Sprawdź szybko wolny termin / wyślij zapytanie.

Termin planowanej uroczystości

Twoja wiadomość

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)